UKONČENÍ SKÁKACÍ SEZÓNY 2018

 

Letošní skákací sezóna 2018 i zavírání nebe je úspěšně za námi. Víkendový provoz – zavírání nebe 2018 se opravdu vydařil, všichni skákači byli nadšeni, spokojeni a vysmátí, všichni jsme si to skvěle užili.

zavírání nebe

V letošní sezóně se opět podařilo provést spoustu základních výcviků. A byla velká radost vidět v očích základních výcviků nadšení z toho, že dokázali překonat sami sebe, udělali ten krok do prázdna a dokázali z letadla vyskočit. Mnozí z nich se k nám vrací zpátky, protože kdo jednou zkusí, zkusí i podruhé, potřetí a …………  A platí to, co se říká: „Když musíš, tak musíš“.

základní výcvik  základní výcvik

Podařily se závody v přesnosti přistání – Slezské kopačky. Naše přesnosťové družstvo se zúčastnilo všech závodů v přesnosti přistání na Moravě a někteří přesnosťáři také některých závodů i v Čechách. Skokanka Kača se dokonce umístila v celkovém hodnocení Moravského poháru na úžasném krásném 2.místě. Tímto jí hodně hodně hodně grautulujeme.

Kača  Kača

Pár fotografií z letošního roku najdete v naší fotogalerii. Fotografie průběžně doplňujeme.

Tímto děkuji všem za bezpečné seskoky a děkuji těm, kteří pomohli s organizací letošních provozů. V nemalé míře také našim pilotům.

A uvidíme se samozřejmě na Silvestrovském provoze.


 

 

FreshJoomlaTemplates.com
Monday the 15th. Webadmin Hana 2022